شیرر: داوری در بازی ایران و انگلیس به ضرر ما بود

به گزارش وبلاگ مویک، آلن شیرر که از پیروزی 6 بر 2 انگلیس مقابل ایران در بازی افتتاحیه جام جهانی هیجان زده بود، از تصمیم های داور در این ملاقات انتقاد کرد.

شیرر: داوری در بازی ایران و انگلیس به ضرر ما بود

آلن شیرر گفت: این یک پیروزی بزرگ برای سه شیر بود، اما دو تصمیم داوری وجود داشت که باعث نگرانی شد و اگر بازی نزدیک تر بود می توانست جنجال بزرگی ایجاد کند. در اوایل بازی روی هری مگوایر در محوطه جریمه خطا صورت گرفت، داور چیزی نگرفت و VAR به طور غیرقابل توضیحی اعلام پنالتی نکرد.

در اواخر بازی نیز VAR وارد عمل شد تا برای ایران یک پنالتی دیرهنگام اعلام کند آن هم در حالی که یک برخورد نسبتاً جزئی از سوی جان استونز انجام شد. این ناهماهنگی است. اگر پنالتی ایران درست باشد پنالتی انگلیس نیز درست بود.

او در بخش دیگری از صحبت های خود گفت: البته این اتفاقات مهم نبود، چون در آن موقع خیلی جلوتر بودیم، اما تصور کنید اگر 2 بر یک جلو بودیم چه می شد؟ فقط امیدوارم VAR خیلی در این جام جهانی دخالت نداشته باشد، چون ما از فوتبال بدون دخالت بیشتر لذت خواهیم برد.

اسطوره نیوکاسل در ادامه گفت: تنها کسی که ممکن است خشنود نباشد، کاپیتان هری کین است که نتوانست گل بزند.

من بعد از بازی با گری لینه کر می خندیدم که چطور شانس آقای گلی نتوانست گلزنی کند. کین خیلی خوب بازی کرد. او به زودی گلزنی خواهد نمود و مطمئن باشید انتظار گلزنی او زیاد طول نخواهد کشید.

منبع: فرارو

به "شیرر: داوری در بازی ایران و انگلیس به ضرر ما بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شیرر: داوری در بازی ایران و انگلیس به ضرر ما بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید