کارشناسی داوری ملاقات ایران ، امارات

به گزارش وبلاگ مویک، کارشناس داوری فوتبال ایران گفت: داور استرالیایی بازی تیم های ملی امارات و ایران به همراه یاری هایش شب خوبی را سپری کردند.

کارشناسی داوری ملاقات ایران ، امارات

سعید مظفری زاده در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ مویک، درباره قضاوت کریستوفر جیمز بث داور استرالیایی ملاقات تیم های ملی فوتبال امارات و ایران در سومین بازی مرحله دوم انتخابی جام جهانی 2022 قطر، گفت: داور استرالیایی به همراه یاری هایش قضاوت بسیار خوبی داشتند. اولین اخطار دقیقه 21 به درستی به محمد، بازیکن اماراتی داده شد.

وی اضافه نمود: دقیقه 37 یاری داور آفساید میلی متری مهدی طارمی را بیان کرد که درست بود. کارت زرد به امید نورافکن هم درست بود. این بازیکن یک خطای دیگر در وسط زمین انجام داد که اگر داور سخت گیری می کرد، می توانست برخورد جدی تری با بازیکن ایران داشته باشد. دقیقه 2+45، حرکت دروازه بان امارات با طارمی نمی توانست پنالتی باشد.

مظفری زاده اسم کرد: مهم ترین صحنه بازی دقیقه 59 رخ داد که در ابتدا داور خطای شجاع خلیل زاده را گرفت و به او کارت قرمز داد. در صحنه اول که به وسیله سیستم ویدویی VAR چک شد، نظر داور تأیید شد و خلیل زاده به علت گرفتن بازیکن و در ادامه با زدن به پشت پای بازیکن امارات در پشت محوطه با کارت قرمز جریمه شد. اگر خطا داخل محوطه جریمه رخ می داد، کارت قرمز بخشیده می شد. خوشبختانه صحنه را آنالیز کردند و تعیین شد قبل از این صحنه بازیکن اماراتی میلی متری در آفساید قرار داشت. بنابراین، چون خطایی که خلیل زاده انجام داد سلب آشکار گلزنی امارات بوده و خشونتی در کار نبود، کارت قرمز او لغو شد و به بازی برگشت. اینجا حُسن VAR بود که توانست فرایند بازی را برگرداند.

کارشناس داوری فوتبال کشورمان اعلام نمود: داور استرالیایی دقیقه 74 به درستی به بازیکن امارات کارت زرد داد. دقیقه 88 هم خطا روی طارمی در محوطه جریمه امارات درست بود و بازیکن حریف که شانسی برای گرفتن توپ نداشت با بدنش به طارمی زد. در مجموع داور و یاری هایش به همراه یاری داوران ویدئویی شب خوبی را داشتند و اشتباه تأثیرگذاری مرتکب نشدند.

انتخابی جام جهانی 2022| تداوم صدرنشینی ایران با یک برد دیگر، شکست امارات با VAR شجاع! + جدول

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کارشناسی داوری ملاقات ایران ، امارات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارشناسی داوری ملاقات ایران ، امارات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید