بیانی: پرسپولیس ترابی را می گیرد، اما استقلال هنوز درگیر تغذیه و زمین است، 4 سال است این تیم را بیچاره نموده اند

به گزارش وبلاگ مویک، هافبک پیشین استقلال با بیان اینکه 4 سال است این تیم را بیچاره نموده اند گفت: استقلال تبدیل به گوشت قربانی شده و همه برای شهرت به این باشگاه می آیند.

بیانی: پرسپولیس ترابی را می گیرد، اما استقلال هنوز درگیر تغذیه و زمین است، 4 سال است این تیم را بیچاره نموده اند

شاهرخ بیانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ مویک، درباره رجحان یک بر صفر تیم فوتبال استقلال مقابل نساجی مازندران در هفته چهاردهم لیگ برتر گفت: در ابتدا درگذشت علی انصاریان و مهرداد میناوند را تسلیت می گویم. میناوند بچه محل من بود و این دو عزیز را مفت از دست دادیم. در خصوص بازی باید بگویم نساجی برای دریافت یک امتیاز آمده بود و بسته بازی می کرد، اما با این شرایط ما هم در فاز حمله تک روی می کردیم و کار تیمی کمتر دیده می شد. کارهای ترکیبی نکردیم و هر کسی دوست داشت خودش گل بزند، مثل مهدی قایدی، محمد دانشگر و ... که دریبل می زدند و اقدام به شوت زنی می کردند، در صورتی که با دقت بیشتر می توانستند پاس های خوبی بدهند.

با بازیکنان استقلال مثل بچه مدرسه ای رفتار می نمایند

وی اضافه کرد: خوشبختانه سه امتیاز را گرفتیم، اما از آن طرف از زبان بازیکنان شنیدیم استقلال چقدر مشکل دارد. چندین بار گفتم مدیران چوب لای چرخ بازیکنان می گذارند و امروز می بینید حرف های من درست از آب در آمد. بازیکنان به رستوران هتل رفتند به جای دو، سه نوع غذا یک نوع غذا خوردند و سرویس کمتری داده بودند و مانند بچه مدرسه ای ها با آنها برخورد شده است. سالیانه خرج های میلیاردی می گردد و برای استقلال خیلی زشت است این گونه رفتار نمایند.

آقایان این کاره نیستند

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: این آقایان فوتبالی نیستند و نمی دانند با ورزشکار چطور برخورد نمایند. وقتی مدیری پس از بازی به رختکن بازیکنان برود و خسته نباشید بگوید، در روحیه بازیکنان تأثیر می گذارد، اما متأسفانه در استقلال این چیزها را نمی بینیم. شانس آوردیم استقلال در صدر جدول است و این همه حاشیه دارد، اگر در صدر نبود چه اتفاقاتی می افتاد؟ رفتار کاپیتان استقلال را دیدیم که چه حرکتی انجام داد، تعیین بود او استرس داشت، در صورتی که کاپیتان تیم بعد از سرمربی نفر دوم است و باید خونسرد باشد و تیم را جمع و جور کند. معلوم است از یک جایی به بازیکن فشار آمده است.

شفاف بگویید پول ها کجا رفته است

هیچ چیزی در استقلال سر جایش نیست. بیانی با بیان این جمله توضیح داد: با انجام یک بازی دیگر، نیم فصل تمام می گردد. شرایط به لحاظ تیمی خوب است و می توانیم با اضافه کردن دو سه، بازیکن قوی تر شویم، اما با این شرایط که بازیکنان زیر 50 درصد گرفته اند، می توانند خیلی راحت بروند. اگر بازیکنی جدا گردد، دودش به چشم استقلال و طرفدارانش می رود. امیدوارم در دو سه روز آینده کاری نمایند. باید شفاف شرح دهند پول هایی که به باشگاه آمده، صرف چه هزینه هایی شده است. اسپانسر باشگاه 40،50 میلیارد تومان پول داده؛ این پول کجا رفته است؟ چرا پولی به بازیکن نداده اید؟

استقلال گوشت قربانی شده است

وی با انتقاد از شرایط موجود در استقلال ادامه داد: نمی دانم چرا همه در استقلال ناراحت هستند و بازیکنان ناله می نمایند. اگر یکی دو بازیکن مصاحبه می کردند، نتیجه دیگری می گرفتیم، اما وقتی همه صحبت می نمایند، یعنی یک جای کار ایراد دارد. مگر می گردد استقلال زمین تمرین نداشته باشد؟ برای کمپ ناصر حجازی چه اتفاقی افتاده که نمی توانند از آن استفاده نمایند؟ خودم در این مجموعه حضور داشتم و ساختن سالن بدنسازی و خرید وسایل کاری ندارد. چرا هر سال زمین کرایه می نمایند؟ استقلال گوشت قربانی شده و هر کسی برای شهرت و پول به باشگاه می آید. زمان ما که فوتبال حرفه ای نبود، آرم پیراهن مان آدیداس بود، من بازیکن جوان استقلال بودم و این پیراهن را پوشیدم. چرا استقلال امروز باید این همه مشکل داشته باشد؟

تیم رقیب ترابی را می گیرد، اما استقلال را بیچاره نموده اند

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال یادآور شد: چرا قرارداد بازیکنان را آنقدر بالا بردید که امروز نتوانید آنها را پرداخت کنید؟ قراردادها را کم می بستید، اما سر موقع پرداخت می کردید. چرا قرارداد یک بازیکن باید 15 میلیارد باشد؟ چقدر بودجه دارید که این مدلی قرارداد می بندید؟ چرا اندازه بودجه باشگاه هزینه نمی نمایند؟ ضعف مدیریت همین چیزهاست که تیم زمین تمرین ندارد، لباس ندارد و از نظر تغذیه هم به مشکل می خورد. آن وقت تیم رقیب (پرسپولیس) نه تنها مشکل پنجره نقل وانتقالاتی اش را حل می نماید، بلکه مهدی ترابی را می گیرد و چند روز دیگر هم قرار است فوروارد جذب کند. بعد می گویند چرا این تیم هر سال اول می گردد. رقیب قهرمان می گردد، چون مسئله ای ندارد. آقایان 4 سال است استقلال را بیچاره نموده اند. هر بازیکن خوبی آمد، فروختند یا قراردادش را یک طرفه فسخ کردند. چرا هیچ تیمی مشکل ندارد و فقط استقلال مشکل دارد؟ در سالی که جذب بازیکن خارجی ممنوع بود، دفاع چپ خارجی خوب داشتیم و کاری کردیم که شبانه فرار کند و برود. شیخ دیاباته هم فردا می رود و دوباره باید به این و آن بچسبیم که یک نفر به استقلال بیاید.

نه سرپرست تیم حرف می زند نه مدیر

بیانی اظهار داشت: استقلال در صدر جدول است و اگر کمی حمایت گردد، قهرمان خواهد شد. لطفا دو نفر فوتبالی بیاورید که کار را راه بیندازند. هیچ کسی در استقلال حرف نمی زند، نه سرپرست تیم حرف می زند نه مدیر. بازیکن که نباید پشت میکروفن قرار بگیرد و دردش را بگوید. درد را باید در خانه گفت و حل کرد. بعد از بازی هر کسی از راه رسید از غذا گفت، از زمین گفت از پول ندادن و چیزهای دیگر. بازیکن نباید به این چیزها فکر کند. وقتی بازیکن مشکل داشته باشد، نمی تواند با عشق فوتبال بازی کند. آقایان نمی خواهند قبول نمایند مشکل مدیریتی دارند. حرف می زنیم دشمن می شویم. چرا من نباید حرف بزنم؟ زمان ما پول نبود قهرمان شدیم، امروز بازیکنان پول می خواهند. الان که پول میلیاردی است چرا به بازیکن پول نمی دهید؟ اگر پول نیست، چرا فقط برای استقلال نیست؟ فکر نمی کنید یک جای کار ایراد دارد؟

آقای مددی! چرا قبول کردی مدیرعامل استقلال شوی؟

وی با اشاره به عملکرد مددی در استقلال گفت: آقای مددی! شما که می دانستی استقلال این همه مشکل دارد، چرا مدیریت باشگاه را قبول کردی؟ اجازه می دادید یک نفر بیاید تا یاری کند. چرا به رأس کار آمدی و طوری رفتار کردی تا بازیکنان گلایه نمایند؟ اگر نمی توانی یاری کنی، بگو خداحافظ! این همه مدیر به استقلال آمدند، از مددی گرفته تا فتحی، افتخاری و افشارزاده، مگر می گردد همه بد باشند؟ هر مدیری می خواهد مسئولیتی قبول کند، ابتدا جوانب را آنالیز می نماید، آقای مددی! چطور قبول کردی مدیر باشگاه بزرگی به نام استقلال شوی؟ بیچاره طرفدار که باید این چیزها را تحمل کند.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی وبلاگ مویک بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بیانی: پرسپولیس ترابی را می گیرد، اما استقلال هنوز درگیر تغذیه و زمین است، 4 سال است این تیم را بیچاره نموده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانی: پرسپولیس ترابی را می گیرد، اما استقلال هنوز درگیر تغذیه و زمین است، 4 سال است این تیم را بیچاره نموده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید