قربانی: مذاکره نهایی ام با رایکا امروز انجام می شود، فدراسیون فوتبال باید اسکوچیچ را حفظ کند

به گزارش وبلاگ مویک، مربی پیشین تیم فوتبال سایپا تأکید کرد که فدراسیون فوتبال باید قرارداد سرمربی تیم ملی ایران را تمدید کند.

قربانی: مذاکره نهایی ام با رایکا امروز انجام می شود، فدراسیون فوتبال باید اسکوچیچ را حفظ کند

پیروز قربانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ مویک، درباره اینکه گفته می شود به نام سرمربی تیم دسته اولی رایکای بابل انتخاب شده است، گفت: مذاکراتی را با مسئولان این باشگاه انجام داده ام، اما هنوز قرارداد رسمی امضا نشده است. مربیگری کار من است و طبیعتاً اگر شرایط لازم برای کار کردنم وجود داشته باشد، تصمیم نهایی را می گیرم. قرار است مذاکرات نهایی ام با مسئولان رایکا امروز (جمعه) برگزار شود، اما هنوز قراردادی امضا نکرده ام.

وی در مورد شرایط دراگان اسکوچیچ در تیم ملی و بلاتکلیفی اش برای ادامه فعالیت در این تیم شرح داد: اسکوچیچ در یک مدت کوتاه توانست سبک بازی تیم ملی را تغییر دهد و برای خودش طرح و برنامه دارد. باید مهمترین بازخورد را از بازیکنان تیم ملی بگیریم. فکر می کنم آنها از کار کردن با این مربی راضی هستند. نمی دانم مدیران فدراسیون فوتبال چه تفکری دارند و می خواهند چه تصمیمی بگیرند، اما اعتقادم این است که حفظ اسکوچیچ بهترین کار است.

مربی پیشین سایپا در ادامه به وبلاگ مویک گفت: مهمترین موضوع این بود که بازیکنان تیم ملی، اسکوچیچ را قبول کنند و حالا این اتفاق رخ داده است. شاید فدراسیون می خواهد یک سنگ بزرگ بردارد. نمی دانم مسئولان فدراسیون چه تفکری دارند، اما اعتقاد دارم اسکوچیچ باید بماند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "قربانی: مذاکره نهایی ام با رایکا امروز انجام می شود، فدراسیون فوتبال باید اسکوچیچ را حفظ کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قربانی: مذاکره نهایی ام با رایکا امروز انجام می شود، فدراسیون فوتبال باید اسکوچیچ را حفظ کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید