یک نفره در وزنه برداری برای ایران

به گزارش وبلاگ مویک، در مسابقات دسته -97 کیلوگرم سید حامد صلحی پور توانست به مدال نقره دست پیدا کند.

یک نفره در وزنه برداری برای ایران

مسابقات پاراوزنه برداری پارالمپیک در حالی در دسته -97 کیلوگرم برگزار گردید که نمایندگان 8 کشور روی تخته آمدند که سیدحامد صلحی پور نماینده ایران در این وزن بود.

وی برای حرکت اول خود وزنه 221 کیلوگرم را انتخاب کرد که در آن ناکام بود. صلحی پور برای حرکت دوم خود یک کیلوگرم هم وزنه را افزایش داده بود اما باز هم در ثبت آن ناکام بود تا 222 کیلوگرم را هم نتواند به نام خودش ثبت کند. کار برای وی سخت شده بود اما توانست در حرکت آخر 222 کیلوگرم را ثبت کند و به مدال نقره برسد.

مدال طلای این وزن به وزنه بردار چینی رسید. ین پان پان از چین در حرکت اول خود 223 کیلوگرم به راحتی ثبت کرد تا برای حرکت دوم خودش 227 کیلوگرم را انتخاب کند. وزنه ای که با دو چراغ سفید تایید شد تا به مدال طلای این وزن برسد. در حرکت سوم با 243.5 کیلوگرم به رکورد دنیا و پارالمپیک حمله کرد که ناکام بود.

وزنه بردار کلمبیا فابیو تورس وزنه 221 کیلوگرم را به راحتی لیفت کرد. به همین علت هم برای حرکت دوم 226 کیلوگرم را انتخاب کرد اما در لیفت آن دچار مشکل شد. در حرکت سوم هم همین وزنه را انتخاب کرد اما باز هم ناکام بود تا در نهایت با همان 221 کیلوگرم به مدال برنز دست پیدا کند.

پیش از این برای پارا وزنه برداری روح اله رستمی مدال طلا و امیر جعفری مدال نقره کسب نموده بود.

منبع: فرارو

به "یک نفره در وزنه برداری برای ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک نفره در وزنه برداری برای ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید