کشتی فرنگی جوانان قهرمانی دنیا؛ چهار فینال و یک رده بندی برای ایران

به گزارش وبلاگ مویک، مسابقات نیمه نهایی پنج وزن نخست رقابت های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی دنیا عصر امروز (آدینه) در شهر امان اردن برگزار گردید و در سرانجام 4 نماینده کشورمان به ملاقات فینال راه یافتند و یک نماینده راهی ملاقات رده بندی شد.

کشتی فرنگی جوانان قهرمانی دنیا؛ چهار فینال و یک رده بندی برای ایران

در انتها مسابقات مقدماتی، احمدرضا محسن نژاد در وزن 63 کیلوگرم، علیرضا عبدولی در وزن 77 کیلوگرم، ابوالفضل چوبانی در وزن 87 کیلوگرم و فردین هدایتی در وزن 130 کیلوگرم به ملاقات فینال راه یافتند و علی احمدی وفا در وزن 55 کیلوگرم راهی ملاقات رده بندی شد.

نتایج نمایندگان کشورمان به توضیح زیر است:

در وزن 55 کیلوگرم علی احمدی وفا در دور اول با نتیجه 8 بر صفر لوکاس بنزینگ از آلمان را شکست داد. وی در دور دوم با نتیجه 7 بر 5 از سد دنیس فلورین میهای دارنده مدال برنز بزرگسالان اروپا از رومانی گذشت و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت. وی در این مرحله با نتیجه 11 بر صفر مقابل زاخاری سیلویس از آمریکا به فزونی دست یافت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. احمدی وفا در این مرحله با نتیجه 9 بر صفر مغلوب فرید سادیخلی از آذربایجان شد و به ملاقات رده بندی رفت. یکی از کشتی گیران اردن، مجارستان و ازبکستان بعنوان نفر برتر مسابقات شانس مجدد، حریف نماینده کشورمان در این ملاقات خواهند بود.

در وزن 63 کیلوگرم احمدرضا محسن نژاد در دور نخست با نتیجه 10 بر صفر ساندیپ از هند را مغلوب کرد. وی در دور دوم با نتیجه 8 بر صفر حسین الدین اولیمبویف از ازبکستان را از پیش رو برداشت و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت. وی در این مرحله مقابل ویتالی اریومنکو از مولداوی با نتیجه 5 بر 1 به پیروزی رسید و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. محسن نژاد در این مرحله با نتیجه 5 بر 1 از سد کومی ساوادا از ژاپن گذشت و به ملاقات فینال راه یافت. وی در این ملاقات به مصاف ژانتورو میرزاعلی اف از قرقیزستان می رود.

در وزن 77 کیلوگرم علیرضا عبدولی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه 8 بر صفر دیپاک پونیا از هند را از پیش رو برداشت و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت. وی در این مرحله با نتیجه 8 بر صفر مقابل ابراهیم تابایف از بلژیک به پیروزی رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد. عبدولی در این ملاقات با نتیجه 3 بر 1 مقابل تورنیکه میکلادزه از گرجستان به فزونی دست یافت و راهی ملاقات فینال شد. وی در این ملاقات با الکساندر سولووی از مولداوی مبارزه می نماید.

در وزن 87 کیلوگرم ابوالفضل چوبانی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه 8 بر صفر لوایلو ایوانوف از بلغارستان را مغلوب کرد و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت. وی در این مرحله با نتیجه 7 بر 1 مقابل ویات وولکر از آمریکا پیروز شد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. چوبانی در این ملاقات با نتیجه 1 بر 1 ویگن نازاریان قهرمان ال گذشته از ارمنستان را از پیش رو برداشت و به ملاقات فینال راه یافت. وی در این ملاقات با آچیکو بولکوادزه از گرجستان مصاف می دهد.

در وزن 130 کیلوگرم فردین هدایتی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه 8 بر صفر مقابل آرامایس هاروتونیان از ارمنستان به فزونی دست یافت و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت. وی در این مرحله با نتیجه 8 بر صفر طالیپ جیتفجی از ترکیه را مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. هدایتی در این مرحله با نتیجه 8 بر صفر فکری محمد عیسی از مصر را از پیش رو برداشت و به ملاقات فینال راه یافت. وی در این ملاقات به مصاف ون هائو جیانگ از چین می رود.

رقابت های رده بندی و فینال اوزان فوق از ساعت 18:30 فردا (شنبه) برگزار می گردد.

منبع: فرارو

به "کشتی فرنگی جوانان قهرمانی دنیا؛ چهار فینال و یک رده بندی برای ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشتی فرنگی جوانان قهرمانی دنیا؛ چهار فینال و یک رده بندی برای ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید