مودم فیبر نوری گران نخرید؛ این مودم فایبرهوم هم به شما اینترنت 1000 مگابیت می دهد

به گزارش وبلاگ مویک، برای اتصال به اینترنت فیبر نوری هزار مگابیت، حتما نباید شرکتی بگیرید یا 3 الی 4 میلیون تومان برای خرید یک مودم از بازار، هزینه کنید. مودم فایبرهوم AN5506 را بخرید که یکی از بهترین مودم روتر فیبر نوری مالی بازار است.

مودم فیبر نوری گران نخرید؛ این مودم فایبرهوم هم به شما اینترنت 1000 مگابیت می دهد

اپراتورهای فیبر نوری دارند کم کم به سوی ارائه سرویس های بالاتر از 100 مگابیت و بعضا 1000 مگابیت می روند؛ پس با دست خودتان، از اینترنت پر سرعت محروم نشوید.

نکته مهم برای اتصال به اینترنت فیبر نوری بالای 100 مگابیت، برخورداری از درگاه اترنت 1 گیگابیت یا 1000 مگابیت روی مودم فیبر است. در واقع، یکی از اساسی ترین ؛ همین موضوع است.

بسیاری از مودم های فیبر نوری ارزان قیمت و مالی موجود در بازار مانند مدل های هواوی HG8546M، هواوی EchoLife HG8245C، هواوی HG8546MGM1 و نظایر این ها که قیمتی زیر 2 میلیون تومان دارند؛ پورت شبکه 1 گیگابیت ندارند.

اگر بخواهید کامپیوتر، لپ تاپ، کنسول بازی، تلویزیون یا روتر بی سیم خود را مستقیم به مودم فیبر وصل کنید؛ سرعتی بیشتر از صد مگابیت به شما نمی دهند.

مودم فیبر نوری مالی فایبرهوم AN5506-02-FG

اما مودم فایبرهوم AN5506 مدل 02FG قیمتی زیر 2 میلیون تومان دارد و از دو درگاه شبکه اترنت RJ45 سود می برد که یک درگاه هزار مگابیتی و درگاه دیگر صد مگابیتی است.

مودم AN5506-02FG هم کیفیت ساخت نسبتا خوبی دارد و هم از وای فای 2.4 گیگاهرتز با دو آنتن خارجی 5 دسی بل سود می برد تا بتوانید از طریق وای فای هم مستقیم به آن وصل شوید.

البته، پیشنهاد می کنیم اگر واقعا یک سرویس اینترنت 1000 مگابیتی خریداری کردید؛ یک روتر دو بانده وای فای 6 بخرید و از طریق پورت LAN هزار مگابیت، به مودم فایبرهوم AN5506 بزنید و از وای فای روتر استفاده کنید که قطعا بسیار سریع تر است.

این مودم روتر فایبرهوم از کانکتور پچ کورد فیبرنوری آبی رنگ یا UPC نیز سود می برد که باز برای اینترنت مخابرات بهتر است. مشکل اساسی ایجاد نمی کند و با یک مبدل، قضیه حل می شود.

معمولا مودم های فایبرهوم از طریق شرکت مخابرات به مشتریان پیشنهاد می شوند و گفته می شود؛ بالاترین سازگاری را با تجهیزات زیرساختی این شرکت دارند.

فایبرهوم AN5506-02FG دارای کلیدهای روشن/خاموش، وای فای و WPS است و از یک درگاه تلفن ثابت RJ11 نیز برای VoIP سود می برد.

چرا مودم فایبرهوم AN5506

حرف آخر اینکه اگر دنبال مودم فیبر نوری مالی زیر 2 میلیون تومان هستید؛ این مودم فایبرهوم را بخرید و نیازی نیست 3 میلیون تومان پول بدهید تا یک مودم با پورت 1000 مگابیت داشته باشید.

البته، اگر دنبال مودم فیبر قوی تری هستید و می توانید 3 الی 4 میلیون تومان و بیشتر هزینه کنید؛ کلی مدل مجذوب کننده مانند ، و غیره در بازار یافت می شود.

حتی می توانید بخرید یا یکی از را انتخاب کنید.

منبع: شبکه چی

به "مودم فیبر نوری گران نخرید؛ این مودم فایبرهوم هم به شما اینترنت 1000 مگابیت می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مودم فیبر نوری گران نخرید؛ این مودم فایبرهوم هم به شما اینترنت 1000 مگابیت می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید