نرم افزار و اپلیکیشن

تولید اپلیکیشن واقعیت افزوده برای مقابله با ترس از عنکبوت

به گزارش خبرنگاران به نقل از نیواطلس، این اپلیکیشن تلفن همراه در دانشگاه بازل سوئیس تولید شده و یک پژوهش اجرا شده در مورد آن نشان می دهد این نرم افزار به میزان قابل توجهی احساس ترس و نفرت در افراد را از عنکبوت از بین می برد.

6 مهر 1400

کارتریج بازنشده سوپر ماریو 64 گران ترین بازی تاریخ شد

انگار ماریو علاقه ای ندارد که رکوردهای خود را به یکی از دوستان قدیمی خود بسپارد. همین چند روز پیش بود که اعلام کردیم که اولین قسمت بازی The Legend of Zelda رکورد گران ترین بازی تاریخ را به نام خود ثبت نموده است. با این حال، دوباره شرایط به نفع قهرمان نمادین و دوست...

11 مرداد 1400

از استخدام 166 نفر در یک روز تا دریافت 15 هزار رزومه؛ فرآیند جذب و استخدام در خبرنگاران چگونه است؟

به نقل از آی تی رسان: بیش از 486 نوع موقعیت شغلی در خبرنگاران وجود دارد. تقریبا برای هر فردی با هر مهارت و تخصصی می توان یک شغل و پست سازمانی در خبرنگاران یافت. این تنوع شغلی گسترده باعث می شود هم کارجویان و علاقه مندان زیادی دنبال ورود به این شرکت باشند و...

3 فروردین 1400

عرضه هدست واقعیت ترکیبی اپل در 2022؟!

ترکیبی از واقعیت مجازی (VR) و واقعیت افزوده (AR) را واقعیت ترکیبی می نامند. مثلا قرار دادن سر یک حیوان روی تصویر انسان (چیزی که بسیاری از اپلیکیشن ها امروزه انجام می دهند). احتمالا پرسش اصلی این است که اپل روی کدام حوزه بیشتر تمرکز خواهد نمود؟

6 اسفند 1399

ووچرمانی روشی نوظهور در پرداخت های دیجیتالی

ووچرمانی یک راه حل پرداخت و انتقال پول به صورت دیجیتالی بوده که فعالیت خود را از سال 2016 شروع کرده است. با اینکه ووچرمانی فعالیت خود در حدود 4 سال گذشته شروع کرده و به عنوان یک راه حل پرداخت دیجیتالی جدید حساب می شود اما با امکانات جالبی که برای کاربران...

28 بهمن 1399

مقایسه دقیق 9سایت برتر معاملات ارز دیجیتال

حداقل 9 صرافی دیجیتال در ایران دنبال پیدا کردن مشتری های جدید هستند تا بلکه بتوانند معاملات ارز های دیجیتال را سر و سامان ببخشند. قطعا با توجه به ماهیت ارز های مجازی همه شان کار سختی در پیش دارند و به سختی می توانند اعتماد کاربران را جلب کنند.

29 دی 1399

کرونا بازار کدام کسب و کارها را سکه کرد؟

خبرنگاران : کنفرانس فناوری Web Summit امسال برای نخستین بار به صورت مجازی برگزار گشت. اما وب سامیت این دوره تفاوتی اساسی با تمام کنفرانس های پیش از خود داشت و آن هم شیوع بیماری کرونا و اثر آن بر بخش فناوری بود.

16 دی 1399

معرفی نرم افزار کتابخوان بوفه از سوی انتشارات مدرسه

تهران (پانا) - نرم افزار کتابخوان بوفه از سوی انتشارات مدرسه و با هدف دسترسی مخاطبان به کتاب های الکترونیک و صوتی این انتشاراتی وابسته به سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، فراوری و ارائه شد.

9 دی 1399